V životě jde o víc než o VOLVO a proto ho řídíte.
Volvo S80Kupujete ojeté Volvo? V Pruhonicích nabízí záruky, jaké jinde nenajdete

Nákup ojetého vozu se muže promenit v nocní muru, na ceste ke klíckum od vysneného automobilu totiž leží celá rada prekážek. Ceské autobazary mnohdy pripomínají džungli, v níž se vyznají jen protrelí obchodníci. A klienti si v ní spíše nabehnou. Nejcasteji se potkávají se stocenými tachometry, podle statistik spolecnosti Cebia je to problém prakticky každého druhého auta na ceských silnicích. Kupci narážejí také na omlazovaná vozidla, zatajované opravy po bourackách a spoustu dalších triku.

více

Volvo pripravilo nový konfigurátor modelu

Na webových stránkách spolecnosti Auto Pruhonice najdete odkaz na nový flashový konfigurátor modelu spolecnosti Volvo. Umožnuje sestavit si vuz Volvo presne podle predstav. Aplikace má skandinávský punc cistého a svežího designu, který dokonale ladí s nabídkou jednotlivých modelu.

více

City Safety pomáhá vyhnout se problémum na preplnených silnicích

Doprava predevším ve velkých mestech pripomíná džungli. V hustém provozu není nouze o drobné kolize, které všechny obírají o cas, nervy i peníze, at už za opravy, ci ztrátu bonusu z pojištení vozidla. O prípadném zranení a zdravotních potížích ani nemluve. Hodí se každý pomocník, který snižuje hrozbu nehody, nebo ji dokonce zcela eliminuje. Práve takový je již proverený bezpecnostní systém automobilky Volvo – City Safety

více

20. 5. 2011 – Volvo nabízí u svého modelu V70 exkluzivní balíček designových vylepšení – R-Design

Tento líbivý balíček je určen především pro ty, kteří chtějí svůj vůz odlišit a přizpůsobit si ho svým představám. Volvo V70 R-Design přináší nové prvky jak do interiéru, tak exteriéru. Přední nárazník vozu dostal sportovnější linie, zpětná zrcátka dostala LE diody coby další ukazatele směru a v nabídce se objevila nová litá kola Ixion o průměru 18palců.

více

5. 5. 2011 – Volvo V70 dostalo do nabídky výkonnější přeplňované diesely D5 a D3

Tyto upravené 5válce se neobjevily v nabídce pouze u modelu V70, ale také u XC70 a prémiového vozu S80. Motor s názvem D5 dostal do vínku 10 koní navíc a 20 Newton-metrů točivého výkonu. Výkon dieselového agregátu s „pětkou“ v názvu se ustálily na 215 koních a 440 Newton-metrech. Překvapujícím faktem však je, že za současného zvýšení výkonu došlo k snížení spotřeby. A to o celých 8 %.

více

29. 4. 2011 – Modely V70, XC70 a S80 získaly intuitivnější navigační a informační technologie

Automobily V70, XC70 a S80 švédské automobilky Volvo dostaly do vínku nový informační a navigační systém Sensus. Ten byl poprvé použit u modelů S60 a V60 a po roce se dostal i do mnoha dalších modelů automobilky Volvo (XC60, V70, XC70 a S80).

více


Design by 3sixty | 2023