V životě jde o víc než o VOLVO a proto ho řídíte.
Volvo S80Volvo S80

Luxusní sedan vyšší střední třídy Volvo S80 nabízí ohromný prostor pro posádku v povedeném nadčasovém balení plném krásných konzervativních linií. Interiér je pak zcela prodchnut snahou o co největší pohodlí. To nabízejí především vynikající sedačky, doplněné o příkladnou ergonomii ovládacích prvků. O kvalitě použitých materiálů netřeba hovořit, bylo by to nošení dříví do lese.

Komfort hraje prim i při jízdě, ladný Seveřan zvládá pohodlnou přepravu na libovolnou vzdálenost. Vše je podřízeno tomu, že pasažéři jezdí hodně. A daleko. Elegán na kolech přitom bez problémů utlumí veškeré nerovnosti na vozovkách, dokonale je vyžehlí a houpavým stylem posádku přenese kamkoliv. A postará se i o její bezpečnost, systémy se starají o předcházení kolizím, hlídají mrtvý úhel v zrcátkách, dohlížejí na jízdu ve správném pruhu a spoustu dalšího

Prémiový model S80 představuje to nejlepší, co můžete od automobilky Volvo dostat. Nechte se hýčkat exklusivním vozem, který vás nezklame ani v těch nejnáročnějších situacích. Ne nadarmo se říká, že automobily Volvo jsou nejbezpečnější na světě.

 Aktuality

12. 6. 2011 – Volvo S80 Executive – maximální exklusivita a luxus

Vlajková loď, model S80, si zaslouží tu nejlepší péči. Většina modelů automobilky Volvo má speciální sportovní verzi nazvanou R-Design. Jenže pro prémiový model S80 je to málo – takový model si zaslouží lepší péči. Proto je nově na trhu speciální model nazvaný „Executive“. Obsahuje to nejlepší, co můžete v současné době získat od automobilky Volvo.

více

25. 5. 2011 – Úsporné motory DRIVe jsou v nabídce u modelu S80

Došlo i na prémiový sedan Volvo S80. Dostal konečně do vínku úsporný motor DRIVe se zdvihovým objemem 1,6 litru. Jedná se o přeplňovaný dieselový čtyřválec, který pracuje se systémem Start/Stop. Díky této inovativní technologii se motor zastavuje v případech, kdy není využíván jeho výkon – například při stání na křižovatkách. To výrazně snižuje spotřeba nafty a také množství vypouštěných emisí CO2.

11. 5. 2011 – Modely S80, V70 a XC70 jsou po modernizaci

Špičkové modely automobilky Volvo dostaly při poslední modernizaci nejnovější generaci informačních a navigačních systémů. Zákazníci už delší dobu volali po modernizaci – jejich přání byla vyslyšena a všechny vrcholové automobily z portfolia vozů Volvo získaly moderní ráz.

více


Design by 3sixty | 2024