V životě jde o víc než o VOLVO a proto ho řídíte.
Volvo S8012. 6. 2011 – Volvo S80 Executive – maximální exklusivita a luxus

Vlajková loď, model S80, si zaslouží tu nejlepší péči. Většina modelů automobilky Volvo má speciální sportovní verzi nazvanou R-Design. Jenže pro prémiový model S80 je to málo – takový model si zaslouží lepší péči. Proto je nově na trhu speciální model nazvaný „Executive“. Obsahuje to nejlepší, co můžete v současné době získat od automobilky Volvo.

více

25. 5. 2011 – Úsporné motory DRIVe jsou v nabídce u modelu S80

Došlo i na prémiový sedan Volvo S80. Dostal konečně do vínku úsporný motor DRIVe se zdvihovým objemem 1,6 litru. Jedná se o přeplňovaný dieselový čtyřválec, který pracuje se systémem Start/Stop. Díky této inovativní technologii se motor zastavuje v případech, kdy není využíván jeho výkon – například při stání na křižovatkách. To výrazně snižuje spotřeba nafty a také množství vypouštěných emisí CO2.


11. 5. 2011 – Modely S80, V70 a XC70 jsou po modernizaci

Špičkové modely automobilky Volvo dostaly při poslední modernizaci nejnovější generaci informačních a navigačních systémů. Zákazníci už delší dobu volali po modernizaci – jejich přání byla vyslyšena a všechny vrcholové automobily z portfolia vozů Volvo získaly moderní ráz.

více

19. 6. 2010 – Volvo S80 oficiálním automobilem královské svatby

Kvality prémiového modelu Volvo S80 dosahují takových výšin, že o tom vědí i ve švédské královské rodině. Díky tomu se staly modely S80 a V70 oficiálními automobily královské svatby. Královské rodině bylo poskytnuto 85 speciálně upravených vozů Volvo, které sloužily pro potřeby svatebních hostů.

více

10. 4. 2009 - Představen modernizovaný model S80

Elegance, exklusivita, luxus – tak by se dal charakterizovat inovovaný automobil Volvo S80. Tato nová verze byla představena na autosalonu v Ženevě – konkrétně na výstavišti Palexpo. Nová verze vznikla díly výrazné zpětné vazbě od řidičů předešlé verze modelu S80. Všechny úpravy tak vzešly z přání a připomínek reálných řidičů, kteří byli dennodenně ve styku s „es-osmdesátkou“.

více

4. 3. 2009 – Volvo S80 dostává do vínku inovovaný podvozek

Už bylo načase, aby přišla modernizace. Nový podvozek už netrpí neduhem z minulosti – zbytečného naklápění v zatáčkách. Nově je šasi Volva S80 nastaveno sportovně – tlumiče mají mnohem výraznější účinek a pružiny doznaly také změn – změnil se jejich průměr a velikost. Výsledkem změn je model S80 o 20 mm nižší vpředu a 15 mm vzadu. Nově je podvozek obdařen systémem pro automatické vyrovnávání světlé výšky.Design by 3sixty | 2024